Bolu'da Yeni Bilgisayarcınız Sürpriz Fırsatlar kaliteli ve geniş ürün yelpazesiBilgisayarGüvenlik * kısa bir süreliğine.

Hakkımızda

BAZ | KURUMSAL

Bilişimin her alanında varız. Çalıştığımız markaların tüm iletişim ihtiyaçlarını, tek bir yapı altında karşılıyoruz. Bizim için küçük proje, büyük proje diye bir ayrım yok. Her proje için büyük düşünüyoruz. Büyük fikirlerimiz var. Ucuz reklam, pahalı reklam yok! Her zaman etkili reklam var! Sadece büyük başarılar, büyük sonuçlar var!
Bilişim için tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Güvenlik kameraları, ağ kurulumları, profesyonel teknik destek, oem parçalar Geylani Bilgisayar’da. Farkı bizimle yaşayın.
 
Kaliteli bilisim hizmetleri Geylani Bilgisayar sizinle…
Notebok tamiri, bilgisayar tamiri, web sitesi tasarımı ile birlikte ADSL, telefon ve fiber internet başvurusu yapılmaktadır.
Firmamız hem şirketler hem de kamu kuruluşlarına yönelik bilgisayar ve notebook teknik servis hizmeti dışında kurumlarda ihtiyaç olabilecek teknik ve yazılım konularında danışmanlık hizmeti vermektedir.
 
Kurumsal Bakım Anlaşmaları
Kurumsal Bakım Anlaşması, yapılan anlaşmaya göre, günün her saatinde veya mesai saatleri içerisinde, Bilgisayar donanımı ve içinde bulunan yazılımlar veya bilgisayar çevre birimleri…
 
Aylık Bakım Anlaşmaları
Olası arızaları gidermek ve teknik bakımları yapmak için aynı zamanda kullandığınız sistemlerin daha uzun ömürlü olması için Geylani Bilgisayar tarafından verilen hizmetler
 
Web Tasarım & Yazılım
Kurumsal, özgün ve dinamik web siteleri ile firmanızın profesyonelliğini ve kalitesini arttırmayı hedefliyoruz. WordPress siteler, c#.net kurumsal siteleri seo altyapısı ile sunuyoruz.
 
Firewall & Güvenlik
İhtiyacınız olacak kritik hizmetlerden bilgi güvenliği çözümleri Geylani Bilgisayar tarafından sunulmaktadır.
 
Dijital Kayıt Cihazları
DVR Kayıt Cihazı, Dvr Dijital Kayıt Cihazları, Güvenlik Kamera sistemleri perakende ve toptan satış hizmeti de sunulmaktadır. 0212 516 05 70
 
Muhasebe & Yazılım Hizmetleri
İhtiyacınız olan hazır muhasebe yazılımlarından ya da firmanıza özel uygun bir yazılım düşünüyorsanız sadece bizi aramanız yeterlidir…

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

Hızlı Teslimat

Bolu içerisinde aynı gün kargo ve tüm Türkiye’ye gönderim seçeneği sunuyoruz.

Koşulsuz İade

Satın aldığınız ürünü neden göstermeksizin ücretsiz iade edebilirsiniz.

7/24 Online Destek

Firmamızı arayarak destek alabilirsiniz. Ürün seçiminize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
0
+
REFERANS FİRMA
0
+
SUNULAN ÇÖZÜM
0
SAAT
KESİNTİSİZ DESTEK
0
%
POZİTİF YORUM